In oktober is er weer een antiekveiling bij Van Spengen Kunst & Antiek veilingen aan de Koninginneweg 25 te Hilversum. Wegens het Coronavirus wordt deze veiling online gehouden.
De gehele veiling zal Timed-Online plaatsvinden en is open voor biedingen. Kavels sluiten van 20 t/m 23 oktober.
De kijkdagen (op afspraak) zijn van 15 t/m 20 oktober.
Geïnteresseerden kunnen op afspraak een bezoek brengen aan een van de 6 kijkdagen door het maken van een afspraak via de ‘afsprakentool’ op de website.
Een geplande afspraak is geldig voor maximaal 2 personen. Op deze manier kunnen wij de kijkdagen voor iedereen op een veilige manier organiseren met een maximum aantal van 30 klanten per tijdsblok van 1 uur.
De catalogus staat online en het bieden is begonnen.
Wat wordt er zo al geveild bij de antiekveiling bij Van Spengen?
Delfts aardewerk
serie van 3 Delfts aardewerk ‘Delft Doré’ borden met chinoiserie decor van dame in interieur, gemerkt: APK voor eigenaar Pieter Kocx van pateelbakkerij De Grieksche A, periode 1701-1722, diam. 22 cm
Collectie Chinees Porselein
waaronder Yongzheng schotel met decor van waarzegger en 4 dames, circa 1730, diameter 38 cm
Yongzheng schotel
Chinees porseleinen schotel met decor van kwartels, Yongzhen-periode circa 1730, diam 38 cm
Romance of the western chamber
serie van 6 blauw/wit Chinees porseleinen borden, Yongzheng, circa 1730
Schilderij van Jan Voerman Sr.
(1857-1941)
aquarel, 42 x 27, Rustende koeien in de weide bij Hattem, gesigneerd r.o